imageimage

Zasady skupu katalizatorów. Filtry DPF

Katalizatory są przyjmowane do punktu skupu we Wrocławiu przy ulicy Sułowskiej 7. Wycena całych katalizatorów polega na ich oględzinach wizualnych i sprawdzeniu stanu wkładu, ta sama procedura dotyczy skupu filtrów FAP/DPF.

Obsługujemy klientów również z miejscowości Trzebnica, Oleśnica, Krotoszyn, Ostrów Wielkopolski, Opole czy Lubin i innych.

W sytuacji gdy katalizatory są uszkodzone (wykruszone, wypalone, połamane) określany jest ich ubytek i proporcjonalnie do niego jest kształtowana ostateczna cena.
Jak było to zaznaczone w innych zakładkach kupujemy również wkłady z katalizatorów ( ceramike ) , może być połamana, pokruszona czy zmielona. W tym przypadku zawartość metali szlachetnych jest sprawdzana/weryfikowana za pomocą badania specjalistycznym spektrometrem. Badanie jest wykonywane od ręki i w czasie trwania transakcji. Określamy cenę za kilogram danego materiału i mnożymy przez ilość kilogramów.

Sprzedający powinien posiadać przy sobie dowód osobisty w celu wystawienia dowodu skupu (osoby fizyczne) , a w przypadku firmy dane do faktury sprzedaży.

Kupujemy również towar przy pomocy wysyłki pocztowej lub kurierskiej-szczegóły takiej transakcji do ustalenia po kontakcie telefonicznym.